אודות המכללה


אודותינו

שמי עו"ד יוני רונן אני מורה לגמרא ותנ"ך עם ניסיון בהוראה מעל 25 שנה.

מבחני הלשכה עברו שינוי מהותי, השאלות שונו, הפכו לפסיכומטריות. הדרך בה למדתם במכללות ובאוניברסיטאות שונה לעין ארוך מהדרך בה צריך ללמוד למבחן. את המבחן מחברים פסיכומטריקנים שכל מטרתם לחבר שאלות שיגרמו לכם לסמן את החלופה השגויה בעוד אתם מאמינים שסימנתם את החלופה הנכונה.

אין טעם להמשיך ללמוד סיכומים ולהתפלל כי תצליחו להסיק את המסקנות מהסיכום לשאלה. צריך ללמוד אחרת. (ללמוד מסקנות במקום סיכומים וטבלאות) אני גאה להציג בפניכם את הקורס "המוח" שבזכותו עברו מעל 90% מהנבחנים שלמדו אצלנו במועדים יוני 22 ודצמבר 22.

הקורס נבנה לאחר שעברו בזכותו יותר מ-1,500 מתמחים והוכיח את עצמו בצורה מדהימה.


התחבר

איפוס סיסמה

עגלת הקניות

סל הקניות שלך ריק כרגע.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

הסדרי נגישות

בבניין המשרדים קיימים הסדרי נגישות לבעלי מוגבלויות: בבניין בו פועלת החברה, ישנם שירותים נגישים המיועדים למבקרים עם מוגבלויות בכל קומה. כמו כן, קיימות חניות מיוחדות לנכים המגיעים למשרד ברכב ובעלי תו נכה, והן מסומנות בהתאם בחניונים הסמוכים. בנוסף, ניתן להשתמש במעליות הנגישות בבניין, והכניסות למבקרים עם מוגבלויות רחבות ומותאמות. כדי להבטיח נגישות מיטבית, נעשה שימוש בשיפוע בכניסה לבניין, המיועד לבעלי מוגבלויות וכיסאות גלגלים. כמו כן, ניתן להיכנס לבניין ולמשרדים עם חיית שירות.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.